Informacje o dostępności Zmiana kontrastu

Wypoczynek, kul­tura, turystyka, sport

Dni Pako­ści 2012

Bur­mistrz Pako­ści Wiesław Koń­czal zaprasza wszyst­kich na Dni Pako­ści 2012, które w tym roku zaplanowane są od 25 do 30 czerwca 2012 r. (poniedziałek – sobota).

Czytaj więcej: Dni Pako­ści 2012

Złota Skiba zostaje w Wielowsi

W minioną sobotę, 12 maja 2012r., na boisku w Wielowsi odbył się II Tur­niej Wsi o Złotą Skibę. Otwar­cia imprezy, której organizatorem było Stowarzyszenie Roz­woju Sołec­twa Wielowieś dokonał Bur­mistrz Pako­ści Wiesław Koń­czal. W spo­tkaniu wzięły udział sołec­twa: Dziar­nowo, Kościelec, Ludkowo-​Mielno-​Wojdal, Ludwiniec, Łącko, Radłowo, Rycerzewko, Rycerzewo oraz Wielowieś. Po zaciętej walce, na którą składało się kilka ciekawych kon­kuren­cji, np. rzut broną na odległość, czy też wbijanie gwoź­dzi na czas, główną nagrodę tur­nieju zdobyło sołec­two Wielowieś, wyprzedzając w klasyfikacji koń­cowej Lud­kowo, Łącko i Radłowo.

Czytaj więcej: Złota Skiba zostaje w Wielowsi

Utrud­nienia na Kalwarii…

Infor­mujemy, że w związku z pracami na Wzgórzu Kal­waryj­skim, przy kościele pw. Pana Jezusa Ukrzyżowanego i Matki Bożej Bolesnej występują duże utrud­nienia dla ruchu pieszego i samo­chodowego. Dotyczą one szczegól­nie doj­ścia do kościoła oraz par­kingu przy ul. Barcińskiej.

Czytaj więcej: Utrud­nienia na Kal­warii…

Galeria Pucharu Nor­dic Wal­king w Pakości

Pod­czas tegorocz­nych „Dni Pako­ści” w dniu 9 lipca, przy wspaniałej pogodzie i dużej ilo­ści uczest­ników odbyły się zawody Pucharu Nor­dic Wal­king. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej: Galeria Pucharu Nor­dic Wal­king w Pako­ści

Invest in Pakość

pakosc1

Biuletyn Informacji Publicznej
logo epuap
logo rzeka
Plan Pakości

geoportal

logo LGD